Görüntülü Sohbet Siteleri

18 sesli sohbet

*18 sesli chat ve  18 sesli sohbet odalarımızın tanıtımını yapcaz.Avrupa sohbet odalarımızda canlı sesli sohbetler edebilir yeni arkadaşlıklar edinebilir canlı oyun oynayabilirsiniz…

-*Degerli Sesli Sohbet kullanıcılarımız ve Oda sahipleri arkadaşlarımız.Bugün sizlere ailemize sonradan katılan ve kendisini kullanıcılarımıza sevdiren ve adeta tutku haline gelen avrupa panelimiz hakkında bilgi vermeye çalışcaz. Sesli Sohbet Odaları ailesi yaklaşık 1.5 sene öncesine kadar 100 odaydı.Daha sonra panel ayrımı yaptık ve 1.panelden engel,gag yada ban yiyen kullanıcılarımız 2.sunucumuza baglanıp sohbetine devam edebiliyordu.Ançak paneller arası geçiş imkanı zor oldugu için kullanıcılarımızdan şikayet almaya başlamıştık.Ve kullanıcılarımız kalabalık ortama alıştıgı için yeni acılan panelimize ilgi biraz azdı.Ançak çeşitli ugraşlar sonucu panellerimizi birleştirmeyi başardık.Ve Sesli ailesi tek panelde 150 oda. Avrupa panel geçiş sıkıntısı giderildi.Sesli Sohbet paneldeki kullanıcımız yada görevlimiz hicbir sey yapmadan normal odaları gezebiliyor ve görevli arkadaşlarımız 200 odada görevli oluyor.Bu sistem sayesinde hem kullanıcılarımıza daha kalabalık ortam sunulmuş olundu hem Görevlilerimizin daha fazla odada söz hakkı olmuştur.Panellerimiz hakkında siz kullanıcılarımıza kısa bilgi verelim.
Sesli Sohbet odaları panel:
Bu panelimizde 100 odamız bulunmakladır. Toplam oda sayısı 100 odadır. 100 odamız şuan full olup bu panelde boş odamız bulunmamaktadır. Sitemize ait 2 oda bulunmaktadır.Türkçe play ve izdivaç odamızdır. Diger odalarımız kullanıcılarımız tarafından alınmış olup;görev almışlardır.vE Her odanın kendine ait bir ortamı ve görevlileri bulunmaktadır.Panelimizin en kalabalık odası sohbet,izdivaç,ve türkçe play odalarıdır.Panel yöneticileri ALpeR,Kedii,Semih olup sorun ve yardım gerektiginde sorun odamızdan yardım alabilirsiniz. anelimizde sizinde odanız olsun yada göreviniz olsun istiyorsanız lütfen başvuru odalarımızdan bilgi alınız.
Avrupa panel:
Avrupa panelimiz 100 oda olup panelimizin en kalabalık odası Türkçe play,A.sohbet ve muhabbet odalarıdır. Panelimiz yaklaşık 1.5 sene önce hizmete açılmış olup yaklaşık 40 odası Siz kullanıcılarımız tarafından kullanıma alınmıştır.Avrupa panelimiz ilk açıldıgı sıralar sakin olsada şuan mükemmel bir kullanıcı sayısına ve yönetim kadrosuna ulaşmış durumdadır. Siz kullanıcılarımıza bu panelden oda aldıgınız takdirde supriz hediyeler verilmekle beraber avrupa panel ayrıcalıgını yaşatıyoruz.Avrupa panel yöneticilerimiz Kedii,babasultan,Aslan olup panel ayrımı asla yapılmamaktadır. Sorun yada problem olan şeylerde sesli sohbet panel görevlilerimizden de yardım alabilirsiniz. Sizinde avrupa penelimizde göreviniz yada odanız olsun istiyorsanız lütfen başvuru odalarımızdan yardım isteyiniz.

About admin

Check Also

en ucuz canlı sohbet numaraları

Canınız sıkıldığında veya stresli anlarınızda biraz rahatlama arıyorsanız, en ucuz canlı sohbet numaraları sizin için …

sex hattı sex hikayeleri